rejestracja

AHUPARTS zostało utworzone w 1994 roku jako SULITECH – spółka-córka SULIMECHu – producenta profesjonalnych form. Od samego początku byliśmy zaangażowani w produkcję elementów z tworzyw sztucznych, a w szczególności komponentów wykorzystywanych w centralach klimatyzacyjnych (AHU). Z uwagi na bardzo szybki rozwój, już w 2007 roku wybudowaliśmy zakład produkcyjny w Kolbudach.


Obecnie AHUPARTS jest jednym z wiodących dostawców części i komponentów na rynku central klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Współpracujemy z wieloma producentami AHU w Europie.
Jesteśmy szczególnie dumni z naszych innowacyjnych przepustnic i stóp dachowych. 
Naszym głównym odbiorcą jest firma RATHERM specjalizuje się w realizacji zadań inwestycyjnych obejmujących instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne w obiektach wielkopowierzchniowych.
Nasza pozycja profesjonalnego producenta jest poparta również szerokim spektrum szczególnych projektów – w ciągu ostatnich 10 lat przekazaliśmy do seryjnej produkcji ponad 50 form zgodnych z indywidualnymi potrzebami naszych klientów.Ponadto korzystamy z doświadczenia i wiedzy wiodących polskich producentów profili aluminiowych i razem rozwijamy innowacyjne i kompletne rozwiązania dla naszych klientów. Właśnie to szczególne połączenie naszego zaplecza technologicznego wraz z fabryką formowania wtryskowego i zakładami produkcji profili aluminiowych naszych partnerów, daje nam idealną kombinację wysokiej wydajności z rozległym doświadczeniem. Wierzymy, że nasz zdolność do dostarczania kompletnych i kompleksowych rozwiązań, czyni nas idealnym dostawcą komponentów dla każdego producenta AHU.


siedziba firmy
 

AHUPARTS

AHUPARTS - Klimatyzacja.pl
Siedziba firmy:

Kościerska 8D 83-330 Żukowo

 

-Zobacz na mapie-

pomorskie

Tel: +48 534 099 563